Yunanistan’da mülk yatırımı yapmak en kazançlı yatırım şekillerinden birisidir. Bu özellikle Halkidiki ve Yunan adaları gibi tatil bölgelerinde yer alan mülkler için geçerlidir, çünkü Yunanistan’ın turkuaz renkli denizi, güvenliği ve temizliği ile AB’nin “Mavi Bayrak” ödülüne sahip plajları Avrupa’daki rakipleri arasında en ünlüleridir. Bunun nedeni, deniz kıyısında yer alan ve popüler eğlence bölgelerine yakın mesafedeki mülklerin en çok dikkat çeken mülkler olmalarıdır.

Sizlere büyük ve küçük ölçekte uygulanan kısa ve uzun vadeli yatırım projelerini sunmak istiyoruz. Her proje, detaylı pazar araştırmaları ile ortaklarımızın önceki büyük ölçekli projelerinde edindikleri engin deneyimler temel alınarak geliştirilmektedir.

Yunanistan’da yatırımın ana aşamaları.

  • Gayrimenkul pazar araştırması.
  • Arsa satın alımı (bölgede proje gelişimine izin verilmesi koşulu ile).
  • Alan araştırması ve hizmet hatları haritalandırması dahil olmak üzere tasarım plan ve özelliklerinin geliştirilmesi. İnşaat onayı ve yerel idari makamlardan gerekli izinlerin alınması.
  • İnşaatın başlangıç aşaması.
  • Konut inşaatı ve inşaatın tamamlanması.
  • Yakın çevrenin planı ve iyileştirilmesi. Muhtemel kusurların ortadan kaldırılması.

İnşaat yatırımı yapmanın şu avantajları bulunur:

Düşük maliyet;

Çoğu proje bitmemiş olarak satılır ve taksitle ödeme kabul edilir.

Fiyatlar projenin tamamlanması ile orantılı olarak yükselir. Mülk satın alma sözleşmesini inşaatın ilk aşamalarında imzalayan alıcılar, daha sonraki aşamalarda satın alan kişilerden daha az öderler ve kazançları %20’ye varabilir.

Deniz ile arasında başka bina olmayan, denize sıfır mülkler, alıcılar nazarında her zaman daha popülerdir.

Tüm yatırımcı, mülk sahibi olmak isteyen ve diğer iş adamlarını ortak geliştirme ve inşaat projelerimizde yer almaya çağırıyoruz.

Konut Mülkleri
Konut Mülklerine yapılacak yatırımlar, bu mülkleri aile, çift ve profesyonellere kiralayarak makul bir gelir elde etmenin mükemmel bir yoludur.

Öğrenci Konutları
Bu kategori, ekonomik kriz nedeniyle maliyetleri düşmeyen ve sabit bir yıllık gelir sağlamaya devam eden birkaç mülk kategorisinden biridir.

Ticari Mülkler
Büyük şehirlerde iş faaliyetleri, ticari kullanım veya eğlence amaçlı tasarlanmış mülklerdir. Sonuç olarak, yatırımcı anaparasını yatırdığı alanın kiraya verilmesi ile düzenli bir gelir elde eder.

You have already added 0 property

Login

Register

Login Account

Login with demo user

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Invaild email address.