Portekiz’de yapacağınız minimum 280.000 Euro değerinde gayrimenkul yatırımı ile Portekiz’de aileniz ile birlikte süresiz oturma ve çalışma izni ve ayrıca Schengen ülkelerinde serbest dolaşım hakkı kazanmanızı sağlar. Bu hakkı kazanmak için yılda sadece 1 hafta Portekiz’de vakit geçirmeniz yeterlidir.

Bu yatırım ile kısa bir süreçte oturum hakkına sahip olmak mümkün. Başvuru dosyasının onaylanması ile birlikte sürecin tamamlanması 3 ile 8 ay sürer. 6 yılın sonunda da Portekiz vatandaşlığı ve Avrupa Birliği pasaportuna sahip olma hakkı elde edilir.

İlk başvuruda 1 yıllık elde edilen oturum izni sonrasında oturum ve çalışma izni yapılacak olan 2 yıllık periyodlar ile 2 defa daha uzatılır ve vatandaşlığa başvurmak için gerekli bütün süreçler tamamlanmış olur.

Bu zaman diliminde gayrimenkulünüzü kiraya verebilir, vatandaşlık hakkı kazandıktan sonra dilerseniz gayrimenkulü satabilirsiniz. Portekiz düşük vergi politikası ve düşük kredi oranları ile son zamanlarda ticaret yapmak isteyen şahıslar tarafından gözde ülkelerden biri olmuş ve 170 ülke tarafından kabul edilen pasaportu sayesinde

You have already added 0 property

Login

Register

Login Account

Login with demo user

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Invaild email address.